fbpx

Regulamin sesji zdjęciowej

– sesje fotograficzne realizowane są od poniedziałku do piątku w godz 10-15
– sesja odbywa się w moim Studiu przy ul. Łużyckiej 55 w Krakowie
– wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej i autorskiej obróbce
– fotografie w wersji cyfrowej przekazywane są w 2 formatach: w dużej rozdzielczości oraz dedykowanej do publikacji w Internecie (Facebook & Instagram)
– dbając o wysoką jakość usług nie oddaję nieobrobionych zdjęć i nie udostępniam surowych plików RAW. Nie ma możliwości wykupienia nieobrobionych zdjęć
– Nie wyrażam zgody na kadrowanie zdjęć, nakładanie filtrów na Instagramie oraz jakiekolwiek modyfikacje dotyczące ostatecznego wyglądu wykonanej przeze mnie fotografii.
– wykorzystanie zdjęć do celów komercyjnych, takich jak reklamowanie, promowanie, działania marketingowe własnych usług i sprzedaży itp. wymaga mojej uprzedniej pisemnej zgody
rezerwacja terminu sesji następuje po wpłacie zadatku na konto bankowe
– kilka dni po sesji zdjęciowej odbywa się spotkanie w Studio, podczas którego Klient dokonuje wyboru zdjęć z sesji. Dla Klientów spoza Krakowa organizowane jest spotkanie na Zoom lub galeria online zabezpieczona hasłem.
– Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych zdjęć z sesji oraz produktów (np. Tryptyku, albumów, wydruków na ścianę – PRODUKTY)
– wybrane przez Klienta fotografie zostaną poddane autorskiej edycji oraz dostarczone w terminie do 20 dni roboczych od dnia złożenia i opłacenia całości zamówienia (wybrany pakiet oraz dodatkowe zdjęcia i produkty)
– czas oczekiwania na gotowe zdjęcia dla Modeli sesji autorskich i prywatnych projektów to 30 dni roboczych od dnia sesji zdjęciowej
– jestem punktualna, akceptowalny czas spóźnienia Klienta na sesję to 15 min. W innym wypadku, czas sesji skracany jest o czas spóźnienia
– na sesjach obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA (w tym telefonem komórkowym) przez każdego poza Fotografem
– Klient zobowiązany jest z zapoznaniem się z portfolio Fotografa, jego stylem obróbki i pracy. Klient nie może oczekiwać od Fotografa wykonania dzieła niezgodnego z jego poczuciem estetyki oraz niezgodnego z charakterystycznym dla Fotografa stylem w tym z kolorystyką, kontrastem, kadrowaniem.

ZGODA NA PUBLIKACJĘ:

Zgoda na publikację zdjęć jest dobrowolna i zawsze ustalana jest indywidualnie. Klient może sam zdecydować, czy pozwala Fotografowi na publikację swojego wizerunku w mediach:
– Facebook Katarzyna Rudnik – Studio Portretu
– Instagramie: katarzyna.rudnik.studio
– stronie internetowej www.katarzynarudnik.com
– podczas wystaw, wernisaży
– publikacji w prasie czy materiałach reklamowych 

Klient w każdej chwili ma możliwość wycofać swoją zgodę. Jednak należy pamiętać, że zgoda dla Fotografa jest niezwykle ważna, bo to jedyna droga, by móc promować swoją pracę.

Przystąpienie do sesji jest równoznaczną akceptacją informacji zawartych w niniejszym Regulaminie.